Liikuma! Eesti Tervisemess

Eesti keeles rus eng

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2020 toimumise aeg ja koht

Laupäeval 19.09.2020, TalTechi Spordihoone saalides ja välialal kell 10-17, sissepääs tasuta.

Swiss Nahrin on Eesti Tervisemessi eksponent!

Swiss Nahrin on üle 60 aasta tegutsenud Šveitsi perefirma, mis toodab rahvameditsiini ja moodsa teaduse kombinatsioonis looduslikke tervisetooteid, toidulisandeid, liigesetooteid, puhast kosmeetikat, puhastusvahendeid ja maitseaineid kogu perele.

Eestis tegutsetud 15 aasta jooksul on eriti suurt klientide kiitust saanud just erinevad liigesetooted, bioaktiivsed kreemid, külmetustooted ning lisaks on viimasel kolmel aastal valitud Swiss Nahrin kosmeetikatooteid Eesti parimateks loodustoodeteks. 

Kõik tooted on puhtad, looduslähedased, kahjulike kemikaalide- ning allergeenidevabad ning toodetud rangete kvaliteedinõudmiste all Šveitsis spetsiaalselt Sinu tervise ja ilu heaks!

Tule messile, leia üles Swiss Nahrini roheline telk, tutvu toodetega, leia oma lemmikud ja saa osa eriti headest messihindadest!

Väljaspool messiaega tutvu toodetega www.nahrin.ee või tule Swiss Nahrin loodustoodete poodi Roosikrantsi 17, Tallinn, E-R 9-18.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.