Liikuma! Eesti Tervisemess

Eesti keeles rus eng

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2020 toimumise aeg ja koht

Reedel 18.09.2020 TalTechi Spordihoone välialal kell 18-21 ja laupäeval 19.09.2020, TalTechi Spordihoone saalides ja välialal kell 10-17, sissepääs tasuta.

Korraldajad

Tervisemessi korraldajad teevad kõik, et mess oleks sisukas ja kasulik nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Tervisemessi korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@tervisemess.ee

Ott Kiivikas

Ott Kiivikas - patroon ja kõneisik

504 8898, ott@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus


Merle Truubon

Merle Truubon - kõneisik

5564 8882, merle@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud, programm ja üldkorraldus


9638Sven Tupits ( Fotogeen.com ) copy.jpg

Mai Kartau

504 0666, mai@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter@tervisemess.ee 
Valdkond: elektrivarustus


Urmas Salmu

Urmas Salmu

517 7974, urmas@eestimessid.ee 
Valdkond: helindamine


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee
Valdkond: turundus


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep - Eesti messid OÜ finantsjuht

5656 0202, arved@eestimessid.ee 
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Katrin Halanurm.jpg

Katrin Halanurm - Eesti messid OÜ tegevjuht

525 9195, katrin@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus


Auris Rätsep

Auris Rätsep

504 3000, auris@eestimessid.ee 
Valdkond: arendus ja üldkorraldus


Messi infopunkt

554 3000, infopunkt@eestimessid.ee 


Eesti Tervisemess MTÜ

Registrikood: 80300288

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn
(T1 Mall of Tallinn, ruum 424/3, korrus 4A)
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee 


Korralduspartnerid 

Madis Koit

530 7791, madis.koit@taltech.ee
Valdkond: TalTechi Spordiklubi arendusjuht


Aivar Ärm

elekter@eestimessid.ee 
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)


Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.