Liikuma! Eesti Tervisemess

Eesti keeles rus eng

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2020 toimumise aeg ja koht

Laupäeval 19.09.2020, TalTechi Spordihoone saalides ja välialal kell 10-17, sissepääs tasuta.

KKK ja korraldajad


KKK - Korduma kippuvad küsimused

Palju maksab Tervisemessi pilet?
Sissepääs on kõigile tasuta.

Kus asuvad lähimad parklad ja kas parkimine on tasuline?
Külastajate parklad asuvad TalTechi Spordihoone ja TalTechi territooriumil. Parkimine on tasuta.

Kus asuvad tualetid ja kas need on tasuta?


Tualetid ja kätepesujaamad asuvad messi väliaalal ja nende kasutamine on tasuta.

Kas koertega messialale pääseb?
Koerte ja teiste lemmikloomadega pääseb ainult messi välialale, kuid peate hoolitsema selle eest, et teie lemmikloom oleks teistele külastajatele ohutu ja koristama oma lemmiklooma väljaheited.


Kas kõike toimuvat on lubatud pildistada ja filmida?



Jah, kuid messialal salvestatud materjali kommertseesmärkidel kasutamiseks on vaja küsida messi korraldajalt kirjalik luba.
Selleks pöörduge messi infopunkti, kirjutage tervisemess@eestimessid.ee või helistage messi infotelefonile 554 3000.
Info meediakanalite esindajatele on lehel: www.eestimessid.ee/pressile 

Kas messialal on ka toitlustus?
Messi välialal on avatud tervislikku toitu pakkuvad söögikohad. Alkohoolseid jooke messialas ei müüda. 

Kuidas saab infot kaotatud asjade kohta? 
Eesti Messide infopunkt: 554 3000, infopunkt@eestimessid.ee

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2020 külastaja osalemise tingimused (PDF)


Korraldajad 

Tervisemessi korraldajad teevad kõik, et mess oleks sisukas ja kasulik nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Tervisemessi korraldamisel, siis võta meiega ühendust tervisemess@eestimessid.ee

Ott Kiivikas

Ott Kiivikas - patroon ja kõneisik

tervisemess@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus


onnela_EM_1_copy.jpg

Õnnela Raudsepp - korraldaja ja kõneisik

503 7319, onnela@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus ja programm


9638Sven Tupits ( Fotogeen.com ) copy.jpg

Mai Kartau

504 0666, mai@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Merle Truubon

Merle Truubon

5564 8882, merle@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep

5656 0202, sandra@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus ja arveldused


pavo_EM_copy.jpg

Pavo Raudsepp

564 60921, pavo@eestimessid.ee 
Valdkond: pealava kõnejuht


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter.tervisemess@eestimessid.ee 
Valdkond: elektrivarustus


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee
Valdkond: turundus


Auris Rätsep

Auris Rätsep

504 3000, auris@eestimessid.ee 
Valdkond: arendus ja üldkorraldus


Messi infopunkt

554 3000, infopunkt@eestimessid.ee 


Eesti Tervisemess MTÜ

Registrikood: 80300288

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn
(T1 Mall of Tallinn, ruum 424/3, korrus 4A)
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee 


Korralduspartnerid 

Madis Koit

530 7791, madis.koit@taltech.ee
Valdkond: TalTechi Spordiklubi arendusjuht


Aivar Ärm

elekter@eestimessid.ee 
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)


Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.