Liikuma! Eesti Tervisemess

Eesti keeles rus eng

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2020 toimumise aeg ja koht

Laupäeval 19.09.2020, TalTechi Spordihoone saalides ja välialal kell 10-17, sissepääs tasuta.

Ott Kiivikas: Kõik liikuma! ehk 5 põhjust miks tegelda näiteks fitnessiga

1) Parem välimus ja suurem enesekindlus läbi parema välimuse
Välimus on esimene visiitkaart, mida inimese kohta nähakse. On oluline, et seegi oleks esinduslik. Hea välimus avab rohkem uksi ja suurendab inimese enesekindlust. Kui inimene on enesekindel ja ennast armastab, on temaga lihtsam asju ajada ning ka temaga suhelda.

2) Parem enesetunne
Liikumise järel suureneb kehas endorfiinide hulk. Paljud meist on liikumissõltlased, kuid see on positiivne ja tervislik sõltuvus, kui seda teadlikult teha.

3) Parem tervis
Tervis on suurim varandus ja Sul võivad olla miljonid pangas või mitu maja, kui Sul ei ole endal tervist, et seda kasutada on see kõik täiesti väärtusetu.

4) Toetav sõpruskond
Paljud, kes on alustanud fitnessiteed on saanud endale palju toredaid, tervislikku eluviisi toetavaid sõpru, kellega on vahva nii trenni teha, kui ka pärast ühiselt aega veeta. Fitness see on perekond.

5) Tugevamad liigesed
Tugevamad liigesed on väga olulised, ka erinevate igapäevaste ülesannete juures - kasvõi kodus remonti tehes. Oluline, et inimeste elukvaliteet tõuseks ja nad saaksid elada kaua täisväärtusliku elu.

Eesti Tervisemessi peakorraldaja Ott Kiivikas on toitumisspetsialist ja 7. taseme kulturismi ja fitnessi treener, kes viimse 25 aasta jooksul on eelkõige läbi praktilise kogemuse omandanud hindamatud teadmised, kuidas tervislikult treenida ja toituda nii, et tulemus oleks maksimaalne. Ott on 2016. aasta Euroopa meister kulturismis ja Amateur Olympia võitja. Samuti Tallinna linna parim sportlane 2016. aastal. Tema õpilased on toonud tiitlivõistlustelt kokku rohkem kui 20 medalit.

ott_trennis.jpg

 

 

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.