Liikuma! Eesti Tervisemess

Eesti keeles rus eng

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2020 toimumise aeg ja koht

Laupäeval 19.09.2020, TalTechi Spordihoone saalides ja välialal kell 10-17, sissepääs tasuta.

Eesti Tervisemessi korraldajatega liitus olümpialane Martten Kaldvee

Eesti Messid ja MTÜ Spordifestival sõlmisid lepingu, mille alusel luuakse 2018. aasta sügisel toimuvale Eesti Tervisemessile spordialade tutvustamiseks suur teemaala, mida korraldab seni Spordifestivali korraldajana tegutsenud Martten Kaldvee.

Eesti Tervisemessi patroon ja korralduspartner Ott Kiivikas: "Marttenil on visioon ja missioon, mis sobivad suurepäraselt teostamiseks koostöös Eesti Tervisemessiga, luues uue suure ja sisuka teemaala, mis pakub kooliaasta alguses vägagi vajalikku infot ja kohapeal praktilist proovimisvõimalust paljude spordialade harrastamise kohta üle kogu Eesti".

Martten Kaldvee: "Tänavu toimunud Spordifestivali jätkusuutlikuks kasvuks ja arenguks oli loogiline samm ühendada oma jõud Eesti Tervisemessi - Liikuma! professionaalse meeskonnaga, et sellest saaks kasvada tugev ja elujõuline partnerlussuhe arendamaks aktiivset liikumist ja spordikultuuri. Pean neid teemasid ühiskonnas olulisteks, kuna tervema ja tugevama ühiskonna alustaladeks on aktiivne ja mõõdukas liikumine, mille võtab kokku ladinakeelne olümpiadeviis "Citius. Altius. Fortius" (kiiremini, kõrgemale, tugevamini). Kõik Liikuma!"

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.