Liikuma! Eesti Tervisemess

Eesti keeles rus eng

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2020 toimumise aeg ja koht

Laupäeval 19.09.2020, TalTechi Spordihoone saalides ja välialal kell 10-17, sissepääs tasuta.

Spordinädal 2018 avatakse Vabaduse väljakul Eesti Tervisemess - Liikuma! laval kell 13.00

Messi ajakava: www.tervisemess.ee/ajakava

Spordinädal 2018 kutsub liikuma! 

Septembri lõpus toimub neljandat korda üleeuroopaline aktiivset eluviisi ja liikumisharrastust edendav spordinädal. Tegemist on nii Eesti kui ka Euroopa suurima liikumisharrastuse ettevõtmisega. Selle raames toimub tuhandeid spordisündmusi kuslööb kaasa miljoneid inimesi.

Eestis tähistatava spordinädala põhitähelepanu on 2018. aastal suunatud haridusasutustele, tööandjatele ja spordiklubidele, kelle korraldatud  sündmuste abil saab spordinädalast Eestis osa rohkem kui 100 000 inimest.Omanäolisi ja erilisi sündmusi viivad läbi lasteaiad, koolid, spordiklubid, ettevõtted, kohalikud omavalitsused ja paljud teised organisatsioonid.

Kuidas osaleda

Spordinädalast on võimalik osa saada kõigil. Ettevõtetes ja koolides, kus spordinädalat tähistatakse, on septembri viimane nädal kindlasti täis põnevaid väljakutseid ja aktiivset liikumist. Nädala raames toimub arvukalt avatud sündmusi, millest on oodatud osa saama kõik aktiivsed inimesed. Üle saja spordiklubi kogu Eestis viivad nädala jooksul läbi eritreeninguid, tutvustamaks oma spordiala ja uusi treeningstiile. Igas maakonnakeskuses toimub piirkondlik avatud spordinädala tähtsündmus. Lisaks on vägagi oodatud sõprus- ja kogukondade algatused võtta spordinädala tähistamiseks ette põnevaid sportlikke harrastusi ja katsumusi.

Lisainfot spordinädala kohta ja oma sündmuse saate registreerida www.spordinadal.ee.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.