Liikuma! Eesti Tervisemess

Eesti keeles rus eng

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2020 toimumise aeg ja koht

Laupäeval 19.09.2020, TalTechi Spordihoone saalides ja välialal kell 10-17, sissepääs tasuta.

Tervisemessil tutvustatakse ka suujoogat

Sel laupäeval, 22. septembril Tallinnas Vabaduse väljakul ja Kaarli puiesteel toimuval Eesti Tervisemessil - Liikuma! on võimalik lisaks erinevate spordialadega ja tervise valdkonna toodete ja teenustega tutvumisele võimalik teada saada, mis on suu jooga.

Tervisemessi rahvakoolituslaval „Tervelt elatud aastad“räägib kell 10.50 suujoogast Suukooli hambaarst Kati Vald. Lisaks peetakse loenguid vaimse tervise teemal ning Aasta arst 2017 Karmen Joller valgustab kell 12 inimesi teemal „Miks ja millal vaktsineerida?“.

Lisaks koolitustele on tasuta koguperesündmusel võimalik nautida head ja paremat. Esindatud on nii erinevad smuutid, vitamiinijoogid kui ka tervislikud snäkid. Toitu pakuvad erinevad toitlustajad: soovijad saavad valida nii maitsva taimetoidu kui kvaliteetsete liharoogade vahel.

Autovaba Päeva laval tutvustavad toitumisnõustaja Kristin Salupuu ja Gustav Cafe peakokk Joel Ostrat eestlaste toidukorvi sisu ning jagavad soovitusi tervislikumaks eluviisiks. Laval "Tervelt elatud aastad" räägib toitumisest ja liikumisest Eesti Tervisemessi patroon Ott Kiivikas.

Eesti Messid korraldab Eesti Tervisemessi - Liikuma! koostöös Tallinna linna ja teiste tervisevaldkonna partneritega. Tervisemessi korraldatakse rahvusvahelise Autovaba päeva ja Keskkonnasõbraliku liikumise kuu raames.

Kohtumiseni Eesti Tervisemessil - Liikuma! Vabaduse väljakul ja Kaarli puiesteel 22. septembril 2018!

Messi ajakava: www.tervisemess.ee/ajakava

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.