Liikuma! Eesti Tervisemess

Eesti keeles rus eng

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2020 toimumise aeg ja koht

Laupäeval 19.09.2020, TalTechi Spordihoone saalides ja välialal kell 10-17, sissepääs tasuta.

Kõik Liikuma!

Laupäeval 22. septembril tasub jätta auto koju ja seada autovabad sammud kesklinna, sest Vabaduse väljakul ja Kaarli puiesteel toimub tasuta sissepääsuga koguperesündmus Eesti Tervisemess - Liikuma! Terviseteemaline suursündmus pakub harivat lavaprogrammi, uusi teadmisi sportimisvõimalustest ning tutvustab tervise valdkonna tooteid ja teenuseid.

Päev algab Vikerraadio virgutusvõimlemisega, keskpäeval antakse start Orienteerumisvõistlusele ühistranspordiga ning kell 13 toimub Spordinädala 2018 avamine, mida viib läbi Eesti Olümpiakomitee. Spordinädala patroonideks on Sandra Raju, Gerd Kanter, Ott Kiivikas ja Allar Levandi.

Spordi alal "Terves kehas terve vaim" on esindatud mitmed spordialaliidud, tutvuda saab kümnete spordiklubidega. Huvilistel on võimalik harrastada suusahüppeid, saada teada, kui kiiresti oled võimeline läbima 100 meetrit murdmaasuusatamise rullidel ning simulaatoril tunda end kui veemotosportlane. Lisaks on lastele avatud mängumaa mitmete atraktsioonidega.

Tervisemessi korraldatakse rahvusvahelise Autovaba päeva ja Keskkonnasõbraliku liikumise kuu raames. Kogu ettevõtmise üheks eesmärgiks on propageerida keskkonnasäästlikke liikumisviise: jalgrattasõitu, jalgsi liikumist ja ühissõidukite kasutamist. Seetõttu on erandina laupäeval ühissõidukid kõigile tasuta.

Autovaba päevaga seoses on oluline jälgida muudatusi liikluskorralduses. Varahommikul kl 6-st kuni õhtul kella 19-ni on autoliikluseks suletud Kaarli puiestee Tõnismägi/Toompea ristmikust Pärnu maanteeni. Samuti on muudatused planeeritud Tallinna ja Harjumaa ühistranspordikorralduses. Lisainfo: www.tallinn.ee/autovaba-paev-2018

Kohtumiseni Eesti Tervisemessil - Liikuma! Vabaduse väljakul ja Kaarli puiestel 22. septembril 2018!

Messi ajakava: www.tervisemess.ee/ajakava 

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.