Liikuma! Eesti Tervisemess

Eesti keeles rus eng

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2020 toimumise aeg ja koht

Laupäeval 19.09.2020, TalTechi Spordihoone saalides ja välialal kell 10-17, sissepääs tasuta.

Terved hambad on hea tervise alus – liitu esimese erahambaravikindlustusega Eestis!

Selles ei ole kahtlust – hambaravitööd on kulukad ja ootamatu vajadus hambaraviks võib olla majanduslikult laastav. Kui Eesti riiklik hambaravihüvitis ei ole siin suureks abiks, siis esimene erahambaravikindlustus Eesti kindlustusmaastikul on uudne võimalus oma hambaravikulud kontrolli all hoida ning hammaste eest muretult hoolt kanda.

Alates käesoleva aasta veebruarist on kindlustusmaakleri Northern1 International Insurance Brokers OÜ vahendusel võimalik liituda esimese erahambaravikindlustusega Eestis. Liitumiseks tuleb vaid esitada veebilehel www.hambaravikindlustus.eeavaldus ning teostad kindlustusmakse olles eelnevalt tutvunud hambaravikindlustuse tingimustega.

Liituda saavad kõik vanuses 19-80 eluaastat sõltumata hammaste hetkeolukorrast. Võimalus on valida kolme erineva kindlustuspaketi vahel ja kindlustusmakseid saab tasuda kas ühekordse aastase maksena või taskukohase igakuise maksena 12 järjestikust kuud. 

Näiteks väikseima paketi kuutasu on 12.40 eurot ning aastane tasu 133.60 eurot, mille eest saab 1250 eurot regulaarse hambaravikulude hüvitist, 1250 eurot õnnetusjuhtumi ravikulude hüvitist ja 15 000 eurot suuvähi ravikulude hüvitist. 

Hambaravikindlustus hüvitab kindlustuslepingus kehtestatud tingimustel ja maksimaalse hüvitismäära ulatuses regulaarse hambaravi kulud Eesti kõikide hambaravikliinikute raviteenustele, erakorralise-ja õnnetusjuhtumi ravikulud nii Eestis kui välismaal nende hambaravikliinikute, mis sellist teenust pakuvad, raviteenustele ning suuvähi ravikulud Eesti nende raviasutuste, mis sellist teenust pakuvad, teenustele. 

Hea uudis on ka see, et alates 1.jaanuarist 2018 saab tööandja ilma täiendavate maksukuludeta panustada töötajate tervise edendamisse sh. hammaste ravisse kuni 400€ aastas (100€ kvartalis) iga töötaja kohta.Kokkuleppel töötajatega on tööandjal võimalik sõlmida ise hambaravikindlustusleping kindlustusandjaga võimalike tekkivate ravikulude katmiseks või siis kompenseerida töötajatele kuludokumentide alusel tehtavad maksed maksuvabalt maksusoodustuse piirmäära ulatuses.

Täielik informatsioon hambaravikindlustuse tingimuste kohta on kättesaadav veebilehel www.hambaravikindlustus.ee. Infot saab ka helistades telefonil 7 121 227 või kirjutades e-posti aadressile info@hambaravikindlustus.ee.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.